Liga Mistrzów: półfinał. Transmisja meczów 04-05.05 ZA DARMO w internecie i na żywo w tv. Gdzie oglądać? 1

Liga Mistrzów wraca do gry po tygodniowej przerwie. Niedawno oglądaliśmy pierwsze spotkania półfinałowe a już teraz czekają na nas rewanże. Manchester City – Paris Saint Germain oraz Chelsea – Real Madryt to ostatnie spotkania w tej edycji Champions League. Gdzie oglądać Ligę Mistrzów? Transmisja dostępna za darmo w internecie i na żywo w tv.

Spotkanie Manchester City – Paris Saint Germain live stream online

Jeśli ktoś chce zobaczyć prawdziwy piłkarski spektakl, to bez wątpienia nie powinien przegapić wtorkowego meczu. Spotkanie Manchester City – Paris Saint Germain cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród kibiców, a to za sprawą ogromnych emocji, które towarzyszyły podczas meczu w Paryżu. Termin spotkanie Manchester City – Paris Saint Germain ustalono na wtorek 4 maja na godzinę 21:00. Transmisja na żywo w Polsat Sport Premium 1.

Live stream meczu Chelsea – Real Madryt za darmo

Live stream meczu Chelsea – Real Madryt za darmo będzie dostępny w środę 5 maja. Podopieczni Zinedine Zidane po raz kolejny chcą sięgnąć po puchar Ligi Mistrzów, z kolei „The Blues” pragną powtórzyć sukces z 2012 roku i triumfować w rozgrywkach Champions League. Kibice w Polsce to spotkanie będą mogli oglądać od godz. 21:00 w Polsat Sport Premium 1 i TVP 1. W internecie skorzystamy z całkowicie darmowej transmisji live dzięki platformie sport.tvp.pl.

fot. katatonia82 / Shutterstock.com