Mówiąc o szczegółach dotyczących zakładów bukmacherskich, nie możemy pominąć kwestii najważniejszych. Szerokość oferty bonusów czy wysokość kursów dla każdego klienta jest najistotniejsza, dlatego też liderzy tego rynku kładą na to szczególny nacisk. Tak jest m.in. w przypadku firmy Betclic, która kod promocyjny i bonusy stawia w jednym rzędzie. Ten bukmacher, który powrócił w 2018 roku, ma niestety o wiele słabszą pozycję jeśli chodzi o liczbę promocji. W tym tekście postaramy się jednak ukazać specyfikę tych bonusów w nieco lepszym świetle, zwłaszcza z perspektywy samej przydatności. Co musimy wiedzieć o tym bukmacherze?

 BONUS 550 PLN W BETCLIC  CASHBACK 500 PLN  zakład bez ryzyka 550 zł - więcej na www.Betclic.pl

Betclic bonusy i kod promocyjny - bonus powitalny na start

Zakłady bukmacherskie Betclic – jak kod promocyjny wpływa na bonusy?

Charakterystyka tej firmy jest stosunkowo przejrzysta i jasna. Wszystko w kontekście samych bonusów dotyczy kodu promocyjnego, tym bardziej jeśli chodzi o udogodnienia z kategorii powitalnych. Kod promocyjny jest więc pewnego rodzaju przepustką do ułatwienia sobie gry, zwłaszcza na samym jej początku. Z naszej strony możemy polecić frazę „BONUSVIP550”, ponieważ sprawdzi się ona doskonale w kontekście samotnego bonusu startowego. Łatwo się domyślić, że dotyczy on konkretnej kwoty, ale o tym wspomnimy nieco później. Mając jakikolwiek kod istotne będzie także zaznajomienie się z tematem jego umieszczenia. Co trzeba wiedzieć w tym kontekście?

Gdzie wpisać kod promocyjny?

Zakłady bukmacherskie Betclic, mimo że nie proponują nam wielu bonusów, stosują taką samą taktykę jeśli chodzi o wprowadzanie kodu promocyjnego. Wszystko odbywa się już w trakcie rejestracji, ponieważ to tam mamy okazję do umieszczenia danego tekstu. Miejsce na kod promocyjny znajduje się zaraz obok pól na numer PESEL czy serię dowodu osobistego. Skorzystanie z kodu promocyjnego, a co za tym idzie z bonusu, nie jest jednak obowiązkowe.

 BONUS 550 PLN W BETCLIC  CASHBACK 500 PLN  zakład bez ryzyka 550 zł - więcej na www.Betclic.pl

Zakłady bukmacherskie Betclic – czy wszystkie bonusy uruchamia kod promocyjny?

Dla właścicieli zakładów bukmacherskich Betclic bardzo ważne będą same bonusy i to mimo ich małej liczby. Atrakcyjność poszczególnych udogodnień przykrywa te mankamenty, dlatego warto wspomnieć szerzej o tych promocjach. Betclic oferuje nam dostęp do dwóch bonusów: zakładzie bez ryzyka, a także promocji „Multi”. Na co najlepiej postawić?

Zakłada bez ryzyka w firmie Betclic

W tym bonusie naczelną rolę odegra to, o czym żaden z graczy nie chce nawet myśleć. Bukmacher zwróci nam bowiem stawkę z pierwszego przegranego kuponu, pomniejszoną o 12% podatku. Aby móc w pełni swobodnie operować tym bonusem, musimy oczywiście spełnić pełne warunki. Najważniejszym będzie dokonanie sześciokrotnego obrotu po minimalnym kursie 2.00.

Promocja Multi+ w zakładach bukmacherskich Betclic

Ten bonus jest niezwykle atrakcyjny, z uwagi na samą specyfikę. Betclic podniesienie nam tutaj procent z wygranej, który zależny jest od liczby zdarzeń na kuponie. Kurs każdego z nich nie może być jednak niższy niż 1.20.:

  • pięć zdarzeń – wygrana większa o 7%,
  • sześć zdarzeń – większa o 14%,
  • siedem zdarzeń – o 20%,
  • osiem zdarzeń – o 25%,
  • dziewięć zdarzeń – o 30%,
  • dziesięć zdarzeń – o 35%,
  • jedenaście zdarzeń – o 40%,
  • dwanaście zdarzeń – o 45%,
  • trzynaście i więcej zdarzeń – o 50%.

 BONUS 550 PLN W BETCLIC  CASHBACK 500 PLN  zakład bez ryzyka 550 zł - więcej na www.Betclic.pl