Mówiąc o konkretach związanych z zakładami bukmacherskimi, niemal zawsze skupiamy się na jednym aspekcie. Bonusy oraz inne promocje zdają się być najważniejsze, zwłaszcza w przypadku największych firm tego typu. Pod tym względem bardzo dobrze prezentuje się chociażby Fortuna, która kod promocyjny i bonusy stawia w jednym rzędzie. Korelacja między tymi czynnikami jest naprawdę istotna, dlatego w poniższym artykule postaramy się uchylić rąbka tajemnicy w tej sprawie. Nie zabraknie oczywiście świetnej pozycji samych bonusów od Fortuny, ponieważ w opinii wielu są one najlepsze na całym rynku bukmacherskim. Co trzeba wiedzieć o tym przedsiębiorstwie?

 BONUS 830 PLN W FORTUNIE  BONUS 830 PLN  Freebety 30 zł, cashback 600 zł i bonus 200 zł - więcej na eFortuna.pl

Zakłady bukmacherskie Fortuna – jak kod promocyjny kształtuje bonusy?

Charakterystyka tego firmy bukmacherskiej, pod względem promocyjnym, jest dosyć prosta. W pierwszej kolejności warto wspomnieć nieco więcej o szczególnym przeznaczeniu kodu promocyjnego. Przede wszystkim otwiera on furtki dla klientów początkujących, ponieważ Fortuna kładzie duży nacisk na taki typ graczy. Co jednak wybrać w tym kontekście? Z naszej strony możemy polecić kod „BONUSVIP”, który jest bardzo atrakcyjny właśnie z powodu konkretnego przeznaczenia. Wpisując tę frazę w odpowiednie miejsce, mamy okazję do skorzystania z bonusu bez depozytu, czyli standardowego udogodnienia bukmacherskiego. Na rynku internetowym czekają na nas jednak jeszcze inne opcje związane z kodem promocyjnym. Wszystko dzięki współpracy Fortuny ze stronami internetowymi.

Gdzie wpisać kod promocyjny?

Przedstawienie szczegółów związanych z kodem promocyjnym, warto oprzeć także na tym, gdzie go tak naprawdę umieścić. W tym zakresie Fortuna działa bardzo tradycyjnie, ponieważ wszystko rozgrywa się już podczas rejestracji. Wówczas powinniśmy szukać pustego pola na taką frazę – trzeba pamiętać, że znajduje się ona zaraz obok takich miejsc, jak PESEL oraz numer i seria dowodu osobistego. Tak, jak w przypadku innych bukmacherów, Fortuna nie narzuca nam obowiązku umieszczania i korzystania z kodu promocyjnego.

 BONUS 830 PLN W FORTUNIE  BONUS 830 PLN  Freebety 30 zł, cashback 600 zł i bonus 200 zł - więcej na eFortuna.pl

Zakłady bukmacherskie Fortuna – czy wszystkie bonusy uruchamia kod promocyjny?

W kontekście tego bukmachera niezwykle istotne będą także same bonusy. Zakłady bukmacherskie Fortuna są oczywiście bardzo przejrzyste w tym zakresie, ponieważ stawiają przed nami dwa rodzaje promocji. W pierwszej grupie najlepiej prezentują się udogodnienia cykliczne – chociażby „Happy Hours” czy „Bezpiecznik”. W tym tekście pochylimy się jednak na bonusami powitalnymi – bonusem od depozytu oraz zakładem bez ryzyka.

Zakład bez ryzyka w wysokości 600 złotych

Ten bonus jest z jednej strony bardzo interesujący, ale z drugiej wymaga liczenia na naszą porażkę. Jak sama nazwa wskazuje nic tutaj nie ryzykujemy, ale bonus otrzymamy tylko wtedy, gdy nasz pierwszy kupon będzie przegrany. Wysokość bonusu zależy od stawki takiego kuponu, ponieważ Fortuna zwróci nam tę kwotę, pomniejszoną o 12% podatku. Warto przy pamiętać, że bonusem możemy operować bardzo swobodnie, gdyż bukmacher nie narzuca nam żadnych warunków obrotu.

Bonus bez depozytu na poziomie 20 złotych

W przypadku tej promocji najważniejsze będzie wpisanie kodu promocyjnego. Jeśli już to zrobiliśmy, to możemy oczekiwać, iż po pierwszym zalogowaniu czekać będą nas darmowe pieniądze. Fortuna do tego tematu podchodzi jednak nieco inaczej, ponieważ daje klientowi wybór: czy chce otrzymać pieniądze, czy 2800 punktów Fortuna Klub Plus. Ta druga opcja pozwala na gromadzenie środków na wybrane nagrody rzeczowe. Po raz kolejny nie ma żadnych skomplikowanych warunków obrotu.

 BONUS 830 PLN W FORTUNIE  BONUS 830 PLN  Freebety 30 zł, cashback 600 zł i bonus 200 zł - więcej na eFortuna.pl