Oferta bukmacherska praktycznie wszystkich firm tego typu jest taka sama. Ich specyfikę kreują jednak sami klienci, ponieważ to oni wymagają kładzeni nacisku dane aspekty. Dzięki temu, mamy możliwość wyboru naprawdę ciekawych opcji bonusowych. W tym kontekście dobrze wygląda przede wszystkim firma LV BET, ponieważ to u niej kod promocyjny uruchamia najważniejsze bonusy. Poniższy artykuł spróbuje odpowiedzieć na najważniejsze pytania związane z tym tematem. Nie zabraknie oczywiście poruszenia kwestii samych bonusów, gdyż okazuje się, że LV BET jest jednym z pionierów w tym temacie. Na co trzeba zwrócić szczególną uwagę?

 BONUS 1550 PLN W LV BET  BONUS 1520 PLN  20 zł za darmo i bonus 1500 zł - więcej na www.LVBET.pl

LVBET bonusy i kod promocyjny - bonus powitalny na start

Zakłady bukmacherskie LV BET – jak kod promocyjny wpływa na bonusy?

Mówiąc o zakładach bukmacherskich LV BET, powinniśmy skupić się na kwestii samego kodu promocyjnego. Należy bowiem wiedzieć, że LV BET stosuje nieco inną taktykę, niż ta znana do tej pory. Oczywiście, tak jak w przypadku innych firm bukmacherskich fraz promocyjnych jest naprawdę dużo, ale u firmy LV BET działa to nieco inaczej. Każdy kod promocyjny ma swoje konkretne przeznaczenie, najczęściej takie, które opiera się na bonusach powitalnych. Kod promocyjny uruchamiający bonusy u właścicieli LV BET może więc przybierać różne postacie. Jedno wiemy jednak, że najczęściej są to frazy bardzo klarowne i proste do zapamiętania. Co jeszcze trzeba wiedzieć o kodzie promocyjnym? Do czego jest on przepustką?

Gdzie wpisać kod promocyjny?

Zakłady bukmacherskie LV BET są bardzo różnorodne w stosunku do pozostałych firm bukmacherskich. Do tej pory znaliśmy bowiem jeden system wprowadzania kodu promocyjnego, który polegał na umieszczaniu konkretnej frazy na etapie rejestracji. W przypadku firmy LV BET sytuacja jest zgoła odmienna, ponieważ wszystko rozbija się o wysłanie maila z odpowiednim tematem. W tym miejscu należy umieścić frazę „Bonus bez Depozytu”, który uruchamia promocję o tej samej nazwie. Należy to uczynić zaraz po założeniu konta.

 BONUS 1550 PLN W LV BET  BONUS 1520 PLN  20 zł za darmo i bonus 1500 zł - więcej na www.LVBET.pl

Zakłady bukmacherskie LV BET – czy kod promocyjny wpływa na wszystkie bonusy?

W kontekście akurat tego przedsiębiorstwa, niezwykle istotne będą kwestie związane z samymi bonusami. Zakłady bukmacherskie LV BET w tym miejscu są niezwykle transparentne, ponieważ każdy z klientów może posiąść wiedzę na temat promocji. Na ten moment firma ta proponuje nam bonusy z dwóch standardowych grup: promocji cyklicznych oraz powitalnych. W zbiorze pierwszym najlepiej prezentują się takie bonusy, jak „Multikozak” oraz „Bezpieczny Kupon 5+”. My zajmiemy się jednak tą drugą grupą, gdzie dominuje bonus od depozytu oraz bonus bez depozytu.

Bonus bez depozytu na poziomie 20 złotych

Pierwszy z bonusów powitalnych zakłada ścisłą współpracę na linii kod promocyjny-promocja. Jeśli już wysłaliśmy maila z odpowiednią frazą, to może oczekiwać tzw. freebetu na naszym koncie depozytowym. Aby móc w pełni swobodnie operować tym bonusem, musimy dokonać jego obrotu. Takie działanie mamy wykonać dwukrotnie z kursem minimalnym całego kuponu na poziomie 2.00.

Bonus od depozytu w wysokości 1500 złotych

W przypadku tego bonusu będziemy mieli do czynienia z dwoma transzami wypłat. Bukmacher najpierw wypłaci nam 1000 złotych, a dopiero po jakimś czasie umożliwi dodanie kolejnych 500. Wszystko co musimy zrobić, to dokonać pierwszej wpłaty na nasze konto depozytowe. LV BET zwróci nam 1% całego depozytu z mnożnikiem x100. Podobnie jak w przypadku poprzednika, w celu swobodnego operowania bonusem, musimy dokonać obrotu tą kwotą. W tym miejscu wymagane jest dokonanie tego czterokrotnie z kursem minimalnym każdego zawieranego zakładu na poziomie 2.00.

 BONUS 1550 PLN W LV BET  BONUS 1520 PLN  20 zł za darmo i bonus 1500 zł - więcej na www.LVBET.pl