Zakłady bukmacherskie mają to do siebie, że w wielu aspektach potrafią nas zaskoczyć. Szczególnie jeśli chodzi o polski rynek, ponieważ to tam możemy oczekiwać największej ilości niespodzianek. Dla samego klienta logującego się na platformie tego typu najistotniejsze są konkretne bonusy i promocje. Jak jednak uzyskać dostęp do poszczególnych udogodnień? W tym temacie dobrze działa chociażby firma STS, ponieważ łączy ona kod promocyjny i bonusy w jedną całość. W poniższym artykule postaramy się przedstawić nieco więcej szczegółów dotyczących tych dwóch aspektów. Nie zabraknie objaśnienia istoty danych bonusów i ich zależności z frazą promocyjną.

 BONUS 1229 PLN W STS  BONUS 1229 PLN  29 zł za darmo i bonus 1200 zł - więcej na www.STS.pl

STS bonusy i kod promocyjny - bonus powitalny na start

Zakłady bukmacherskie STS – jak kod promocyjny wpływa na bonusy?

Przedstawiając szczegóły związane z kodem promocyjnym, nie możemy pominąć kilku, naprawdę ważnych kwestii. Przede wszystkim, na początku warto poznać ogólne przeznaczenie konkretnej frazy promocyjnej, ponieważ nie wszyscy mają taką wiedzę. W dużym skrócie, kod promocyjny jest przepustką do uruchamiania bonusów, oferowanych przez wybranego bukmachera. Jeśli chodzi o firmę STS, to wykorzystuje ona kod promocyjny przede wszystkim na bonusy powitalne. Chcąc skorzystać z danego tekstu powinniśmy jednak wiedzieć, na co on tak naprawdę wpływa. Stawiając chociażby na kod „SPORT29PLN”, otworzymy drzwi w kierunku bonusu bez depozytu. Warto podkreślić, że samych fraz promocyjnych jest o wiele więcej, ponieważ STS współpracuje z wieloma stronami internetowymi, właśnie w tym zakresie. Co musimy jeszcze wiedzieć o kodzie promocyjnym?

Gdzie wpisać kod promocyjny?

Dla początkującego gracz jest to niezwykle ważna kwestia, gdyż bez tego nie ma on szansy na skorzystanie z bonusu. Zakłady bukmacherskie STS w tym zakresie stawiają na proces rejestracji, ponieważ to tam należy wybrany tekst umieścić. Puste pole na kod promocyjny znajduje się zaraz obok miejsca na wpisanie numeru PESEL czy serii dowodu osobistego. Należy przy tym pamiętać, że skorzystanie z frazy promocyjnej nie jest obowiązkowe, dlatego łatwo ten etap przeoczyć.

 BONUS 1229 PLN W STS  BONUS 1229 PLN  29 zł za darmo i bonus 1200 zł - więcej na www.STS.pl

STS zakłady bukmacherskie – czy wszystkie bonusy wymagają wprowadzenia kodu promocyjnego?

Mówiąc o przedsiębiorstwie STS, bardzo ważne będzie dokładne opisanie bonusów. Ten bukmacher znajduje się w czołówce samych promocji, ponieważ daje nam możliwość na skorzystanie z szerokiej gamy udogodnień. Na ten moment należy jednak rozróżnić kilka kwestii – STS dzieli bonusy na dwie grupy. W pierwszej dominują promocje cykliczne, jednak my zajmiemy się bonusami startowymi, gdzie dominują takie promocje, jak bonus od depozytu czy bonus bez depozytu.

Bonus bez depozytu w wysokości 29 złotych

W tej promocji naczelną rolę do odegrania ma wspomniany wyżej kod promocyjny. Ale nie tylko. Po pierwszym zalogowaniu możemy oczekiwać wskazanej kwoty, ale swobodne korzystanie z tego bonusu, wymaga już wykonania konkretnych warunków. W pierwszej kolejności, otrzymanym bonusem musimy trzykrotnie obrócić, czyli zagrać za 87 złotych. Do tego dochodzi także obowiązek dotyczący kursów – każdy kupon musi mieć minimalny poziom współczynnika 2.00.

Bonus od depozytu na poziomie 1200 złotych

Ten bonus jest totalnym przeciwieństwem poprzednika. Wszystko, co musimy zrobić, to zaznaczyć opcję „Chcę otrzymać swój bonus startowy” w trakcie rejestracji. Po pierwszym zalogowaniu wymagane będzie wpłacenie konkretnej sumy pieniędzy, a bukmacher zwróci nam jej równowartość. Podobnie jak w bonusie bez depozytu, musimy dokonać trzykrotnego obrotu bonusem, także po kursie minimalnym kuponu 2.00.

 BONUS 1229 PLN W STS  BONUS 1229 PLN  29 zł za darmo i bonus 1200 zł - więcej na www.STS.pl