Zakłady bukmacherskie mają to do siebie, że w wielu aspektach potrafią nas zaskoczyć. Szczególnie jeśli chodzi o polski rynek, ponieważ to tam możemy oczekiwać największej ilości niespodzianek. Dla samego klienta logującego się na platformie tego typu najistotniejsze są konkretne bonusy i promocje. Jak jednak uzyskać dostęp do poszczególnych udogodnień? W tym temacie dobrze działa chociażby firma STS, ponieważ łączy ona kod promocyjny i bonusy w jedną całość. W poniższym artykule postaramy się przedstawić nieco więcej szczegółów dotyczących tych dwóch aspektów. Nie zabraknie objaśnienia istoty danych bonusów i ich zależności z frazą promocyjną.

 BONUS 1660 PLN W STS  BONUS 1660 PLN 100 zł bez ryzyka i bonusy 1560 zł - więcej na www.STS.pl

Zakłady bukmacherskie STS – jak kod promocyjny wpływa na bonusy?

Przedstawiając szczegóły związane z kodem promocyjnym, nie możemy pominąć kilku, naprawdę ważnych kwestii. Przede wszystkim, na początku warto poznać ogólne przeznaczenie konkretnej frazy promocyjnej, ponieważ nie wszyscy mają taką wiedzę. W dużym skrócie, kod promocyjny jest przepustką do uruchamiania bonusów, oferowanych przez wybranego bukmachera. Jeśli chodzi o firmę STS, to wykorzystuje ona kod promocyjny przede wszystkim na bonusy powitalne. Chcąc skorzystać z danego tekstu powinniśmy jednak wiedzieć, na co on tak naprawdę wpływa. Stawiając chociażby na kod „GIGABONUS”, otworzymy drzwi w kierunku bonusów. Warto podkreślić, że samych fraz promocyjnych jest o wiele więcej, ponieważ STS współpracuje z wieloma stronami internetowymi, właśnie w tym zakresie. Co musimy jeszcze wiedzieć o kodzie promocyjnym?

Gdzie wpisać kod promocyjny?

Dla początkującego gracz jest to niezwykle ważna kwestia, gdyż bez tego nie ma on szansy na skorzystanie z bonusu. Zakłady bukmacherskie STS w tym zakresie stawiają na proces rejestracji, ponieważ to tam należy wybrany tekst umieścić.

 BONUS 1660 PLN W STS  BONUS 1660 PLN 100 zł bez ryzyka i bonusy 1560 zł - więcej na www.STS.pl

STS zakłady bukmacherskie – czy wszystkie bonusy wymagają wprowadzenia kodu promocyjnego?

Mówiąc o przedsiębiorstwie STS, bardzo ważne będzie dokładne opisanie bonusów. Ten bukmacher znajduje się w czołówce samych promocji, ponieważ daje nam możliwość na skorzystanie z szerokiej gamy udogodnień. Na ten moment należy jednak rozróżnić kilka kwestii – STS dzieli bonusy na dwie grupy. W pierwszej dominują promocje cykliczne, jednak my zajmiemy się bonusami startowymi.

Zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka oferowany STS to kolejna promocja, która umożliwia nam na zawarcie darmowego zakładu. Dzięki tej promocji możemy postawić zakład do 100 zł bez ryzyka straty naszych środków.

Bonus od depozytu

STS bonus od depozytu jest następną promocją przygotowaną dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie STS proponują nowym użytkownikom do 1560 PLN środków bonusowych. Aby wypłacić bonusowe środki należy oczywiście spełnić określone warunki.

 BONUS 1660 PLN W STS  BONUS 1660 PLN 100 zł bez ryzyka i bonusy 1560 zł - więcej na www.STS.pl