Betclic zakłady bukmacherskie to bukmacher, który na polski rynek wrócił w 2018 roku. Ponownie wejście do naszego kraju wywołało sporo radości, w szczególności wśród osób, które z firmą miały już do czynienia. Niestety wielu graczy nie ocenia działań firmy Betclic zbyt dobrze. Dlatego w tym artykule zaraz obok bonusów czy zmieniających się kursów, znajdziemy opinie klientów. Dla samej platformy są one naprawdę istotne, ponieważ pozwalają wdrażać zmiany, mające ulepszyć ogólną ocenę na temat przedsiębiorstwa. Co trzeba wiedzieć o firmie Betclic?

 BONUS 550 PLN W BETCLIC  CASHBACK 500 PLN  zakład bez ryzyka 550 zł - więcej na www.Betclic.pl

Betclic zakłady bukmacherskie - oferta, opinie, recenzja

Betclic zakłady bukmacherskie – jak bukmacher kształtuje zakłady live?

Mówiąc o firmie Betclic, nie możemy pominąć naprawdę istotnych kwestii związanych z samymi zakładami. Zakłady bukmacherskie Betclic jako bukmacher, może nam zaproponować tradycyjny już podział. Zainteresowany klient ma bowiem szansę skorzystać z zakładów tradycyjnych oraz zakładów live. W tej pierwszej grupie możemy bez przeszkód stawiać kupony nawet z tygodniowym wyprzedzeniem. Mimo że mamy spokój w trakcie trwania konkretnego meczu, nie możemy być pewni, że zmienimy nasz typ. W tym celu powstały więc zakłady live, które skupiają się na obserwowaniu poszczególnych wydarzeń sportowych. Nie jest to jednak byle jaka obserwacja, ponieważ wszystko rozbija się o zmieniające się kursy i inne współczynniki. Nas interesuje wzrost danych kursów, dlatego powinniśmy pamiętać o dokładnej kontroli. Zakłady live zależą także od danej liczby zdarzeń. W tym miejscu najwięcej do powiedzenia mają poszczególne dyscypliny sportu, ponieważ najpopularniejsze mają naprawdę dużo do zaoferowania. Na ten moment doskonale prezentuje się piłka nożna, aczkolwiek nie powinniśmy pomijać kwestii związanych z koszykówką czy tenisem ziemnym.

Zakłady bukmacherskie Betclic – jak bukmacher kreuje konkretne bonusy?

Przedstawienie charakterystyki danej platformy, warto zahaczyć także o wybrane bonusy. Betclic w tym aspekcie jest stosunkowo okrojony, ponieważ nie mamy możliwości skorzystania z pokaźnej liczby promocji. Warto jednak cieszyć się z tego, co mamy, gdyż te bonusy, które są, wyglądają obiecująco. W pakiecie powitalnym świetnie prezentuje się popularny cashback, czyli zwrot pieniędzy w razie przegranego kuponu. Z kolei udogodnienia cykliczne są domeną bonusu „Multi+”. Tam bukmacher zwiększa naszą wygraną o konkretny procent.

 BONUS 550 PLN W BETCLIC  CASHBACK 500 PLN  zakład bez ryzyka 550 zł - więcej na www.Betclic.pl

Opinie klientów o firmie Betclic

Kwestia ocen klientów dla właścicieli zakładów bukmacherskich Betclic jest raczej nieciekawa. Zarejestrowani gracze krytykują opieszałość zarządców w temacie bonusów, ale także atrakcyjności kursów bukmacherskich. Poza tym, mniej znaczące tematy stoją na dobrym poziomie. Betclic oferuje nam przede wszystkim możliwość oglądania meczów na żywo w specjalnej zakładce Betclic TV. Do tego dochodzi kwestia samych zakładów live, ponieważ one stoją na stosunkowo niezłym poziomie.

Metody płatności w zakładach bukmacherskich Betclic

Betclic, jak przedsiębiorstwo bukmacherskie, bardzo duży nacisk kładzie przede wszystkim na kwestie płatności. W tym zakresie mamy do czynienia z naprawdę szeroką gamą opcji – od systemów internetowych po karty płatnicze czy banki. Co oferuje nam bukmacher?:

 • VISA,
 • Mastercard,
 • Przelewy24,
 • BLIK,
 • Skrill,
 • Banki Spółdzielcze,
 • Alior Bank,
 • Nest Bank,
 • Santander Bank,
 • PKO Bank Polski,
 • Inteligo,
 • mBANK.

 BONUS 550 PLN W BETCLIC  CASHBACK 500 PLN  zakład bez ryzyka 550 zł - więcej na www.Betclic.pl