Przedstawienie oferty bukmacherskie w większości przypadków jest niezwykle proste, ponieważ należy pokazać to, co klient chce przeczytać. W przypadku przedsiębiorstw bukmacherskich najważniejsze będzie zahaczenie o bonusy czy inne promocje. Jako bukmacher w tym aspekcie dobrze działa firma Fortuna zakłady bukmacherskie, ponieważ ma ona najwięcej do zaoferowania. Poniższy artykuł będzie więc w pełni poświęcony temu przedsiębiorstwu. Nie zabraknie oczywiście tematów związanych z samymi zakładami czy opiniami klientów. Przekonamy się, że ten drugi czynnik ma bardzo duży wpływ na całość rozgrywki. Co jeszcze musimy wiedzieć o tym bukmacherze?

 BONUS 830 PLN W FORTUNIE  BONUS 830 PLN  Freebety 30 zł, cashback 600 zł i bonus 200 zł - więcej na eFortuna.pl

Fortuna zakłady bukmacherskie – jak bukmacher zapatruje się na zakłady live?

Charakteryzując firmę Fortuna, na pierwszy plan wysuną się same zakłady bukmacherskie. To przedsiębiorstwo działa bowiem bardzo transparentnie w tym zakresie, zwłaszcza jeśli chodzi o podział na konkretne grupy. Do naszej dyspozycji znajdą się dw rodzaje zakładów: tradycyjne – zawieranie nawet kilka dni przed danym wydarzeniem, oraz live. My zachęcamy do zapoznania się z uwarunkowaniami tych drugich typów, ponieważ są o wiele bardziej atrakcyjne. Kupony stawianie na żywo to przede wszystkim szansa na o wiele większą wygraną. To zależy jednak od zmieniających się kursów, ponieważ w zakładach live mogą one wzrastać lub też maleć. Poza samymi współczynnikami, w kontekście zakładów live, należy poruszyć temat poszczególnych dyscyplin. Na ten moment nadrzędną rolę pełni oczywiście piłka nożna, która oferuje najwięcej wydarzeń. W tym miejscu nie możemy jednak pomijać koszykówki czy tenisa ziemnego. W okresie zimowym bardzo dobrze prezentuje się również propozycja na skoki narciarskie.

Zakłady bukmacherskie Fortuna – jakie bonusy oferuje nam bukmacher?

Fortuna zakłady bukmacherskie działają bardzo dobrze także jeśli zahaczamy o konkretne bonusy. Liczba promocji jest naprawdę imponująca, w szczególności jeśli chodzi o te z pakietu powitalnego. Tutaj dominują w pierwszej kolejności takie promocje, jak: bonus bez depozytu oraz bonus bez depozytu. W drugiej grupie, czyli w bonusach cyklicznych, niezwykle interesujące mogą się okazać promocje „Happy Hours” oraz „Bezpiecznik”.

 BONUS 830 PLN W FORTUNIE  BONUS 830 PLN  Freebety 30 zł, cashback 600 zł i bonus 200 zł - więcej na eFortuna.pl

Opinie klientów o zakładach bukmacherskich Fortuna

Mówiąc o konkretach związanych z zakładami bukmacherskimi Fortuna, nie możemy zapomnieć o ocenach klientów. Ci, którzy mieli lub mają styczność z tym przedsiębiorstwem, w większości aspektów chwali sobie ich atrakcyjność i propozycję. Na pierwszym miejscu znajdą się oczywiście bonusy i promocje, które według wielu są najlepsze na całym rynku. Przy udogodnieniach niezwykle wysoko plasują się również podwyższone kursy oraz same zakłady. Liczba zdarzeń oraz wysokość współczynników jest naprawdę imponująca. Fortunę odróżnia jednak przede wszystkim możliwość oglądania meczów na żywo w specjalnej zakładce.

Metody płatności w firmie Fortuna

Właściciele Fortuny bardzo poważnie traktują także kwestie płatności. Każdy z klientów ma bowiem szansę skorzystać z najlepszych systemów internetowych, banków czy kart płatniczych. Oto, co znajdziemy w ofercie metod płatności:

 • Mastercard,
 • VISA,
 • Skrill,
 • Neteller,
 • Paysafecard,
 • Masterpass,
 • BLIK,
 • PayU,
 • DotPay,
 • Banki Spółdzielcze,
 • Alior Bank,
 • Nest Bank,
 • PKO Bank Polski.

 BONUS 830 PLN W FORTUNIE  BONUS 830 PLN  Freebety 30 zł, cashback 600 zł i bonus 200 zł - więcej na eFortuna.pl