Copa AmericaMecze na żywo Transmisje: 20 Euro 2024 (Mistrzostwa Europy)Mecze na żywo Transmisje: 12 EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 9 Liga EuropyMecze na żywo Transmisje: 1 Liga BrazylijskaMecze na żywo Transmisje: 16 Turniej WimbledonMecze na żywo Transmisje: 14 Grand Prix Austriina żywo Transmisje: 11 Golfna żywo Transmisje: 9 WTA Bad HomburgMecze na żywo Transmisje: 9 ATP EastbourneMecze na żywo Transmisje: 8 Liga ChińskaMecze na żywo Transmisje: 8 Liga JapońskaMecze na żywo Transmisje: 8 Challenger MediolanMecze na żywo Transmisje: 7 WTA EastbourneMecze na żywo Transmisje: 7 Liga NorweskaMecze na żywo Transmisje: 7
Bonus dnia bonus day 630 PLN 600 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
3 X 100 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Bułka opuści Niceę! Kierunek Premier League?

bulka-opusci-nicee-kierunek-premier-league
Autor: Wojtek Jagodowski | 01.05.2024 10:37

Polski bramkarz robi w tym sezonie furrorę na boiskach francuskiej Ligue 1. Polakiem interesowały się już takie kluby jak United i Milan, jednak zdecydował zostać w klubie do końca rozgrywek. Poinformował jednak zespół, że to ostatni rok jego gry w Nicei.

Marcin Bułka – początki kariery w Nicei

Marcin Bułka rozpoczął swoją karierę w Chelsea. gdzie jednak nie otrzymał zbyt wielu szans do gry. Dlatego też podjął decyzji o przenosinach do klubu z Nicei, gdzie miał przed sobą wiele wyzwań. Jego droga do sukcesu nie była łatwa, zwłaszcza gdy musiał konkurować o miejsce między słupkami z doświadczonym bramkarzem Kasperem Schmeichelem. Mimo to, dzięki swojemu talentowi i determinacji, Polski bramkarz zdobył swoje miejsce w pierwszym składzie i utrzymał je przez cały czas swojego pobytu we Francji.

Solidne wyniki i specjalizacja w rzutach karnych

W obecnym sezonie Marcin Bułka zaprezentował się na boisku z bardzo dobrymi wynikami. Jego umiejętności nie tylko przyciągnęły uwagę we Francji, ale również za granicą.

Jako bramkarz, Bułka stał się specjalistą od bronienia rzutów karnych, czym zaskarbił sobie uznanie wśród kibiców i ekspertów. Jego pewność siebie oraz zdolność do skutecznego interweniowania w trudnych sytuacjach sprawiają, że jest to zawodnik godny uwagi nie tylko dla klubów francuskich, ale także europejskich.

Wiele renomowanych klubów, takich jak Manchester United czy AC Milan, wyrażało zainteresowanie polskim bramkarzem już w trakcie zimowego okienka transferowego. Jego doskonałe występy na boisku i zdolność do skutecznego obrony rzutów karnych sprawiły, że Bułka stał się bardzo pożądanym zawodnikiem.

Jednak mimo licznych propozycji transferowych, Marcin Bułka podjął decyzję o pozostaniu w Nicei do końca sezonu. Chce skupić się na dalszym rozwoju i kontynuować swoje dobre występy dla drużyny. Decyzja ta z pewnością przyniesie mu korzyści zarówno na boisku, jak i w dalszej karierze. Polak będzie mógł ustabilizować formę i w spokoju szukać nowego klubu.

Wniosek

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez "Foot Mercato", Marcin Bułka już poinformował klub o swoim odejściu po zakończeniu sezonu. To oznacza, że polski bramkarz będzie szukał nowych wyzwań i możliwości rozwoju najprawdopodobniej w Premier League. Ciężko na obecną chwilę wskazać gdzie dokładnie trafi, istnieje duże prawdopodobieństwo, że zainteresuje się nim beniaminek Premier League - Leicester, które potrzebuje wzmocnień na tę pozycję.Będziemy trzymać kciuki za jego dalszą karierę i z niecierpliwością czekamy na kolejne wieści na temat jego przyszłości.