Grand Prix Monakona żywo Transmisje: 13 Grand Prix Kanadyna żywo Transmisje: 11 Grand Prix Włochna żywo Transmisje: 1 Premier LeagueMecze na żywo Transmisje: 11 EredivisieMecze na żywo Transmisje: 10 La LigaMecze na żywo Transmisje: 10 Ligue 1Mecze na żywo Transmisje: 9 Euro 2020 (Mistrzostwa Europy)Mecze na żywo Transmisje: 9 Serie AMecze na żywo Transmisje: 8 EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 5 Liga PortugalskaMecze na żywo Transmisje: 3 Liga Mistrzów piłki ręcznejMecze na żywo Transmisje: 2 Liga EuropyMecze na żywo Transmisje: 1 Superliga piłki ręcznej mężczyznMecze na żywo Transmisje: 1 Puchar NiemiecMecze na żywo Transmisje: 1
Bonus dnia bonus day 630 PLN 600 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
3 X 100 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Formuła 1 - gdzie oglądać na żywo w internecie? Transmisje live i stream online za darmo

Transmisje Formuły 1 na żywo w Internecie to jedne z najchętniej oglądanych wydarzeń sportowych przez Polskich kibiców. W każdy weekend z Grand Prix można śledzić przez Internet transmisje F1 live stream z treningów, kwalifikacje i oczywiście niedzielnego wyścigu. Aby oglądać Formułę 1 live online należy przejść na specjalną stronę internetową platformy online Player. Wybierz interesującą się transmisję z poniższej listy i kliknij na jeden z dostępnych kanałów w których można oglądać F1 na żywo.

Gdzie oglądać Formułę 1 w telewizji?

Jedyną telewizją, która posiada prawa do pokazywania Grand Prix Formuły 1 jest grupa telewizyjna ELEVEN. Praktycznie wszystkie wyścigi pokazywane są na głównej stacji Eleven Sports 1. Kanał ten dostępny jest w ofercie wielu telewizji kablowych (m.in. Netia, UPC, Vectra) i satelitarnych (Platforma Canal+ i Cyfrowy Polsat). Oglądaj na żywo wszystkie wyścigi Formuły 1 w Internecie.

Gdzie oglądać Formułę 1 w internecie?

Aby oglądać Formułę 1 live online w Internecie należy przejść na stronę Player.pl i zarejestrować konto. Następnie należy wybrać pakiet Eleven i po chwili można cieszyć się transmisją online na komputerze, telewizorach Smart TV i urządzeniach mobilnych.

Gdzie oglądać Formułę 1 za darmo?

Niestety w Polsce żadna stacja telewizyjna i internetowa nie pokazuje transmisji Formuły 1 za darmo. Nie ma więc legalnego i bezpłatnego sposobu na oglądanie Grand Prix F1. Jedyną metodą dzięki której można oglądać F1 w internecie jest transmisja w serwisie Player.pl.