Premier LeagueMecze na żywo Transmisje: 20 Serie AMecze na żywo Transmisje: 20 Ligue 1Mecze na żywo Transmisje: 20 La LigaMecze na żywo Transmisje: 20 EredivisieMecze na żywo Transmisje: 18 BundesligaMecze na żywo Transmisje: 18 Liga PortugalskaMecze na żywo Transmisje: 9 EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 9 Puchar NiemiecMecze na żywo Transmisje: 8 Liga MistrzówMecze na żywo Transmisje: 1 Puchar HiszpaniiMecze na żywo Transmisje: 27 Puchar Anglii (FA Cup)Mecze na żywo Transmisje: 21 Liga Czeska FutsalMecze na żywo Transmisje: 17 Liga RumuńskaMecze na żywo Transmisje: 16 EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 13
Bonus dnia bonus day 630 PLN 600 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
100, 200 I 300 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Siatkówka - gdzie oglądać na żywo w internecie? Transmisje live i stream online za darmo

Mecze siatkówki na żywo można oglądać zarówno w internecie jak i w telewizji. Każdego dnia prezentujemy na naszej stronie bogaty wybór transmisji online na wielu kanałach internetowych. Dzięki wyselekcjonowaniu transmisji z różnych źródeł, będziesz mieć możliwość oglądania siatkówki za darmo na najlepszych kanałach. Wystarczy wybrać mecz a my udostępnimy dla Ciebie listę kanałów do danego wydarzenia.

Gdzie oglądać mecze siatkówki na żywo i online?

Mecze siatkówki na żywo można oglądać na wiele sposobów. Pierwszy z nich to transmisje w telewizji na popularnych stacjach sportowych takich jak Polsat Sport, TVP Sport i Canal+Sport. Meczyki siatkówki dostępne są też online. Oznacza to, że można je oglądać korzystając z urządzeń podłączonych do Internetu. Warto też wspomnieć o platformach STS TV oraz Fortuna TV, na których legalnie i całkowicie za darmo udostępniane są transmisje siatkówki live online.

Gdzie oglądać siatkówkę na żywo i za darmo?

Bogatą ofertę transmisji meczów siatkówki na żywo i za darmo w Internecie oferują strony internetowe STS.pl i eFortuna.pl. Po zarejestrowaniu konta uzyskasz możliwość oglądania popularnych meczów siatkówki a w nich m.in. Liga Mistrzów siatkarzy, Puchar CEV, włoska Serie A1, a nawet mecze reprezentacji Polski.

Typy dnia

Tak (BBTS)

2.15

Arsenal - Wolverhampton Wanderers

Tak (BBTS)

2.00

Bayern Munich - Union Berlin

1 (1X2)

1.29

Augsburg II - SV Schalding-Heining

Stawka100 PLN
Łączny kurs5.54
Do wygrania: 554 PLN
Typuj w Fortunie