Copa AmericaMecze na żywo Transmisje: 20 Euro 2024 (Mistrzostwa Europy)Mecze na żywo Transmisje: 12 EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 9 Liga EuropyMecze na żywo Transmisje: 1 Liga BrazylijskaMecze na żywo Transmisje: 16 Turniej WimbledonMecze na żywo Transmisje: 14 MLBMecze na żywo Transmisje: 12 Grand Prix Austriina żywo Transmisje: 11 Golfna żywo Transmisje: 11 WTA Bad HomburgMecze na żywo Transmisje: 9 ATP EastbourneMecze na żywo Transmisje: 8 Liga ChińskaMecze na żywo Transmisje: 8 Liga JapońskaMecze na żywo Transmisje: 8 Challenger MediolanMecze na żywo Transmisje: 7 WTA EastbourneMecze na żywo Transmisje: 7
Bonus dnia bonus day 630 PLN 600 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
3 X 100 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Marquinhos z niesamowitym osiągnięciem!

marquinhos-z-niesamowitym-osiagnieciem
Autor: Wojtek Jagodowski | 25.04.2024 12:43

Śmiało można powiedzieć, że Marquinhos  stał się jedną z legend PSG. Niech jego oddanie dla klubu pokaże fakt, że dzięki niezłomności może teraz świętować pobicie rekordu największej liczby występów w historii klubu.

Marquinhos - legenda PSG

Marquinhos to bez wątpienia jedna z największych legend Paris Saint-Germain. Jego miłość do klubu jest czymś, co wyróżnia go spośród innych zawodników. Nie tylko potwierdzał swoje oddanie na boisku, ale również również poza nim. W wielu wypowiedziach deklarował swoją miłość do PSG, co tylko umocniło jego status jako prawdziwej legendy.

To, co wyróżnia Marquinhosa, to fakt, że nie dał się skusić przez lukratywne oferty innych zespołów. Mimo zainteresowania innych europejskich gigantów, zdecydował się pozostać w klubie, gdzie daje z siebie wszystko od początku kariery. To niezwykle rzadkie w dzisiejszych czasach, gdzie wielu zawodników stawia karierę nad lojalność.

Jego deklaracje i potwierdzenia miłości do PSG nie są tylko pustymi słowami. Marquinhos pokazuje to każdego dnia na boisku, prezentując nie tylko ogromną determinację, ale również charakterystyczną dla siebie jakość gry. To właśnie dzięki temu stał się jedną z najważniejszych postaci w historii klubu i niezastąpioną częścią zespołu.

Marquinhos pobił rekord w ilości meczów

Marquinhos stał się prawdziwą legendą PSG dzięki swojemu niesamowitemu osiągnięciu - rozegraniu aż 436 meczów w barwach klubu. Ten nieprawdopodobny rekord czyni go zawodnikiem z największą liczbą spotkań w historii PSG.

Jego wierność klubowi i nieustannie wysoka forma sprawiły, że Marquinhos stał się kluczowym elementem drużyny. Jego niezłomność i oddanie zaowocowały tym wyjątkowym rekordem, który na zawsze będzie wpisany w historię PSG.

Dla Marquinhosa to ogromne osiągnięcie i ważny punkt w karierze. Jego wkład i oddanie dla PSG są niezapomniane. Bez wątpienia pozostanie w pamięci kibiców jako jeden z najważniejszych zawodników, którzy kiedykolwiek reprezentowali ten francuski klub.