La LigaMecze na żywo Transmisje: 21 Ligue 1Mecze na żywo Transmisje: 18 Serie AMecze na żywo Transmisje: 16 BundesligaMecze na żywo Transmisje: 13 Premier LeagueMecze na żywo Transmisje: 10 EredivisieMecze na żywo Transmisje: 9 Liga PortugalskaMecze na żywo Transmisje: 5 PlusLiga SiatkówkaMecze na żywo Transmisje: 4 Superliga piłki ręcznej mężczyznMecze na żywo Transmisje: 4 Liga Mistrzów piłki ręcznejMecze na żywo Transmisje: 4 EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 4 Liga EuropyMecze na żywo Transmisje: 2 Liga KonferencjiMecze na żywo Transmisje: 2 Liga MistrzówMecze na żywo Transmisje: 2 Kolarstwona żywo Transmisje: 24
Bonus dnia bonus day 630 PLN 600 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
3 X 100 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Polak opuszcza PlusLigę!

polak-opuszcza-pluslige
Autor: Wojtek Jagodowski | 02.04.2024 12:19

Aleksander Śliwka, utalentowany polski zawodnik siatkówki grający na pozycji rozgrywającego, żegna się z PlusLigą. Ta istotna zmiana w lidze z pewnością przyciągnie uwagę fanów siatkówki. Przyjrzyjmy się bliżej temu, co to oznacza dla Śliwki oraz jakie są jego przyszłe plany na rozwój kariery.

Wnioski:

  • Aleksander Śliwka, ceniony zawodnik, opuszcza PlusLigę i szuka nowych wyzwań.
  • Kluby z Włoch, Turcji i Japonii wyraziły zainteresowanie jego talentem.
  • Śliwka zdecydował się na transfer do Japonii
  • Polscy zawodnicy mają różnorodne możliwości rozwoju na międzynarodowym transferowym rynku ze względu na renomę polskiej ligi.

Aleksander Śliwka - światowej klasy przyjmujący

W tej sekcji przedstawimy Aleksandra Śliwkę, jednego z najlepszych przyjmujących na świecie. 

Śliwka przez wiele lat odgrywał ważną rolę w klubie ZAKSA Kędzierzyn Koźle, zdobywając liczne sukcesy zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej. Jest on znany z doskonałej techniki, skuteczności w ataku i zdolności do czytania gry przeciwnika. Wielokrotnie ratował zespół z opresji w najważniejszych momentach.

W swoim czasie w ZAKSIE, Śliwka odniósł trzykrotną wygraną w Lidze Mistrzów, co jest imponującym osiągnięciem w karierze siatkarza. Przyczynił się również do zdobycia krajowych pucharów oraz mistrzostwa Polski. Jego wkład w rozwój drużyny był niezwykle istotny, a jego umiejętności doceniane były zarówno przez trenerów, jak i przez kolegów z zespołu.

Rok po roku, Śliwka przyciągał uwagę zainteresowanych klubów z zagranicy. Jego imponujące statystyki i umiejętności czyniły go pożądanym zawodnikiem na rynku transferowym. Ekipy z wielu europejskich krajów, i nie tylko, były gotowe zapłacić wysokie sumy za jego usługi, doceniając jego potencjał i wkład w sukcesy ZAKSY.

Ostatecznie, po przemyśleniu różnych opcji, Aleksander Śliwka podjął decyzję o dołączeniu do zespołu Suntory Sunbirds, dziesięciokrotnego mistrza Japonii. Transfer do Japonii otwiera przed nim nowe możliwości, zarówno pod względem sportowym, jak i finansowym. Będzie miał okazję rozwinąć swój talent w jednej z najbardziej konkurencyjnych lig na świecie i rywalizować z czołowymi siatkarzami.

Wniosek

Odejście Aleksandra Śliwki z PlusLigi jest z pewnością ogromnym rozczarowaniem dla kibiców i samego klubu. Decyzja o poszukiwaniu nowego wyzwania w Japonii pokazuje jednak, że nawet najlepsi zawodnicy są gotowi na zmiany i stawianie czoła nowym wyzwaniom.

Przenosiny Śliwki do Japonii otwierają nowe perspektywy dla jego kariery. Dołączenie do zespołu Suntory Sunbirds, dziesięciokrotnego mistrza Japonii, daje mu szansę na rozwój i zdobywanie nowych tytułów. Nie tylko staje się częścią nowego klubu, ale również przyczynia się do promowania polskiej siatkówki na międzynarodowej scenie.

Transfer Śliwki jest także znakiem, że wiele polskich zawodników posiada talenty, które mogą zainteresować kluby spoza kraju. Jego przejście do Japonii jest inspiracją dla innych polskich siatkarzy, którzy mogą śmiało szukać reprezentowania swojego kraju w innych częściach świata. To również otwiera nowe możliwości dla PlusLigi, która może stawać się atrakcyjna dla zagranicznych zawodników i rozwijać się na międzynarodowym rynku transferowym.

Typy dnia

1 (1X2)

1.40

Girona-Cadiz

2 (1X2)

1.25

Wolverhampton Wanderers-Arsenal

Stawka100 PLN
Łączny kurs1.75
Do wygrania: 175 PLN
Typuj w Fortunie