Eliminacje Mistrzostw Europy (kwalifikacje EURO)Mecze na żywo Transmisje: 22 La LigaMecze na żywo Transmisje: 10 Serie AMecze na żywo Transmisje: 6 Liga Mistrzów piłki ręcznejMecze na żywo Transmisje: 5 EredivisieMecze na żywo Transmisje: 2 Liga KonferencjiMecze na żywo Transmisje: 1 Liga MistrzówMecze na żywo Transmisje: 1 BundesligaMecze na żywo Transmisje: 1 French OpenMecze na żywo Transmisje: 28 Liga NorweskaMecze na żywo Transmisje: 16 Liga BrazylijskaMecze na żywo Transmisje: 15 Liga JapońskaMecze na żywo Transmisje: 9 U21 Mistrz. EuropyMecze na żywo Transmisje: 8 Liga UkraińskaMecze na żywo Transmisje: 8 Liga Koreańska (Korea Południowa)Mecze na żywo Transmisje: 6
Bonus dnia bonus day 630 PLN 600 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
100, 200 I 300 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Jak oglądać mecze w usłudze Betclic TV?

jak-ogladac-mecze-w-usludze-betclic-tv
Autor: Marek Nowaczyk | 06.05.2020 10:01

Możliwość oglądani meczów na żywo o każdej porze czy w dowolnym miejscu, jest coraz ważniejsze niemal dal wszystkich klientów. Najbardziej wymagający widzowie idą nawet o krok dalej, ponieważ nie wyobrażają sobie transmisji tylko w telewizji. Jednak nadawanie sygnału w Internecie jest bardzo istotne nie tylko dla samych klientów. Obecnie bardzo ważna jest kwestia tego, jak oglądać mecze na stronach bukmacherów, w tym na platformie Betclic. W tym artykule poświęcimy najwięcej czasy właśnie tej firmie, przedstawiając szczegóły samej oferty bukmacherskiej czy opinie klientów. Czym może pochwalić się ta witryna?

Jak oglądać mecze na stronie Betclic zakłady bukmacherskie? Szczegóły samych zakładów

Zanim przejdziemy do scharakteryzowania samej propozycji transmisyjnej, powiemy nieco więcej o specyfice samych zakładów. Firma Betclic jako bukmacher jest niezwykle doświadczona, ponieważ legalną działalność prowadzi praktycznie w całej Europie. Do Polski przedsiębiorstwo mające siedzibę we Francji wróciło niespełna dwa lata temu, a klienci przywitali ją dosyć dobrze.

Zakłady bukmacherskie Betclic nie są zbyt wyróżniającą się firmą jeśli chodzi o samą ofertę zakładów, ponieważ ani bonusy, ani kursy nie znajdują się nawet w czołówce. Możliwość obstawiania zakładów live jest jednak czynnikiem, który rekompensuje minusy w innych miejscach, zwłaszcza, że ma to istotny wpływ na transmisje na żywo. Ten typ zakładów działa bowiem przyczynowo - skutkowo, ponieważ to gracze obstawiający napędzają całą machinę. Również transmisje live są nierozerwalnie związane z samymi zakładami, gdyż tego wymaga sam bukmacher, w momencie próby uzyskania dostępu. Jak więc oglądać mecze na stronie Betclic?

Etapy dotyczące uruchamiania dostępu do transmisji live

Sam proces dotyczący uzyskania dostępu do transmisji na żywo jest nierozerwalnie związany z najprostszymi warunkami. Każdy gracz, który chce całkowicie za darmo obejrzeć wybrany pojedynek, najpierw musi pobrać aplikację mobilną na swój telefon. Jeśli jednak pragnie korzystać z komputera, wystarczy tylko odszukanie adresu platformy.

W obu tych przypadkach kolejną bardzo istotną kwestią będzie zarejestrowanie się, ponieważ tylko zalogowani gracze mogą oglądać mecze piłkarskie. Na etapie zakładania konta możemy także skorzystać z bonusów i innych promocji, które jednak nie mają dużego wpływu na transmisje sportowe. Pełne uzyskanie możliwości w zakresie dźwięku czy obrazu z transmisji wiąże się również z postawieniem kuponu, na którym powinny się znaleźć wydarzenia z zakładów live. Najlepiej, żeby był to interesujący nas pojedynek, ale nie jest to warunek konieczny.

Typy dnia

1 (1X2)

1.30

FC København - Randers FC

2 (1X2)

1.30

B68 Toftir - HB Torshavn

Stawka100 PLN
Łączny kurs1.69
Do wygrania: 169 PLN
Typuj w Fortunie